web stats
HaberlerYeni Yazı

Yaza Gelecek Olan Yenilikler

Gumbuz Medya olarak yaza hızlı ve seri bir şekilde başlayacağız. Bunun yanı sıra bir süre uygulamayı hizmete getireceğiz. Başta İOS ve Android ler için İnstagram tarzı bir uygulamayı hizmete sunacağız. Bu uygulamada sizler resim video lar dışında başka sitelerden alıntı videolarda paylaşabileceksiniz. GIF paylaşımı da olacak.  Uygulamamız için ekstra bir yazıda detaylı bir şekilde bahsedeceğim. Yakında uygulamamız için bir teaser yayınlayacağız. Uygulamamızın adını daha belirmemekle beraber bir çıkış tarihi kararlaştırdık. Uygulamamız 12 Temmuz 2019  tarihinde app ve play store da olacaktır.

Bunun yanı sıra ikinci olarak bu site içinde özel fikirlerimiz mevcut. Başta tema olmak üzere bir sürü şeyi değiştirmeyi düşünüyoruz. Bazı özel köşeler gelecek hatta yazar kadromuza daha da katılım olursa bir e-dergi çıkarmayı hedefliyoruz. Sitede olan aktifsizlik sorununu tamamen ortadan kaldıracağız. Sosyal Medya hesaplarımızı konusunda daha aktiflik artımayı ve web sitemiz üzerinde bir yerde hesaplarda paylaşılanlar görüntülenebilecek bir bölüm olacak.

Üçüncü olarak bir forum sitesi kuracağız ve burada web tasarım, programlama ve siber alanda eğitim verilecek. Sağlam bir kadroyla burasının aktifliği sağlanacak. Forum sitemiz hakkında daha detaylı olarak başka bir yazıda bahsedeceğim. Burasının açılış tarihini daha belirlemedik çünkü alt yapısı için çalışmalara başlamadık.

Bunların yanında kendimize ait bir sürü proje ve bilimsel çalışmalarımız da olacaktır. Bizi takip etmeye devam edin.

#Yaz #Azim

Etiketler
Daha Fazla Göster

Sungu Erdem Günaltay

Web Tasarım // Progralama ile uğraşıyorum. Tarih ve Bilim tutkunuyum.

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
css.php
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün