e
sv

Tolga Özuygur

avatar

Yusuf Konca

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tolga Özuygur’u duydunuz mu? Duymamış olabilirsiniz. O Türkiye’nin Iron Man’i olarak geçiyor. Kendisi bir Iron Man zırhı üzerine çalışıyor. Kendisi 3D çizimler yapıp 3D Printer’dan çıktısını alıyor, birleştiriyor, yapıştırıyor…

Zırhı kendi yapmış olduğu bir sesli asistan yardımı ile yönetiyor. Zırha bir ateşleme sistemi bile takmış durumda. Bu ateşleme sistemi merak etmeyin savaş için değil. Sadce ateş topu atıyor.

Kendisini uzun üredir takip ediyorum ve kendisinde şunları gördüm: Hevesli, azimli, çalıkan (sabah 5’e kadar), heyecanlı (videolarını izleyince anlayacaksınız), yetenekli bir maker olduğunu.

Videolarından da göreceğiniz üzere kendisi aşırı heyecanlı bir maker. Zırh üzerinde bir deneme yaparken onun heyecanı sizi bile alıp götürüyor. Hatta bayılacak kadar oluyorsunuz. Sadece zırh olsa keşke. Diğer çalışmalarını da izleyin, onlarda da aynı olduğunu göreceksiniz.Kişisel düşüncem şudur ki bu heyecan sayesinde bir şeyler başarabildiğini düşünüyorum.

Tolga Özuyguru TRT Haber ekibi haber konusu yapmış bile:

Kendisini takip etmeye devam edeceğiz…

Takipte kalın…

Sevgili okuyucu, ziyertçi, dostum… Bu yazıyı okuduğun için sana çok teşekkür ederim. Eksik, hatalı, yanlış bir şey görürsen ilk işin bize mail atmak olsun. Senden bir ricam olacak: Bizim tek gelir kaynağımız reklamlar. Reklamlara 1 kere tıklarsan sana minnettar olurum. Sevgi ile, sağlık ile ve akıl ile kalalım…

Yusuf KONCA