BilimGelecek/The FutureGelecek/The FutureHaberlerSanatTeknolojiYazılımYeni Yazı

Tolga Özuygur

Tolga Özuygur’u duydunuz mu? Duymamış olabilirsiniz. O Türkiye’nin Iron Man’i olarak geçiyor. Kendisi bir Iron Man zırhı üzerine çalışıyor. Kendisi 3D çizimler yapıp 3D Printer’dan çıktısını alıyor, birleştiriyor, yapıştırıyor…

Zırhı kendi yapmış olduğu bir sesli asistan yardımı ile yönetiyor. Zırha bir ateşleme sistemi bile takmış durumda. Bu ateşleme sistemi merak etmeyin savaş için değil. Sadce ateş topu atıyor.

0 770x433 1 670x377 - Tolga Özuygur

Kendisini uzun üredir takip ediyorum ve kendisinde şunları gördüm: Hevesli, azimli, çalıkan (sabah 5’e kadar), heyecanlı (videolarını izleyince anlayacaksınız), yetenekli bir maker olduğunu.

Tolga Özuygur4 - Tolga Özuygur

Videolarından da göreceğiniz üzere kendisi aşırı heyecanlı bir maker. Zırh üzerinde bir deneme yaparken onun heyecanı sizi bile alıp götürüyor. Hatta bayılacak kadar oluyorsunuz. Sadece zırh olsa keşke. Diğer çalışmalarını da izleyin, onlarda da aynı olduğunu göreceksiniz.Kişisel düşüncem şudur ki bu heyecan sayesinde bir şeyler başarabildiğini düşünüyorum.

Tolga Özuyguru TRT Haber ekibi haber konusu yapmış bile:

Kendisini takip etmeye devam edeceğiz…

Takipte kalın…

Etiketler
Daha Fazla Göster

Yusuf Konca

Gumbuz Medya'nın kurucularındandır. Ayrıca gumbuz.com'da yazarlık, fikir ve proje danışmanlığı yapmaktadır. ISP ROKET'in sahbidir. Bilim insanı adayı...

İlgili Makaleler

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
Başa dön tuşu
css.php
Yazı Tipi
Renk Değiştir
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün
%d blogcu bunu beğendi: