web stats

Künye

 

GUMBUZ2 - Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Gumbuz Medya Bilgisayar Yazılım Reklamcılık Bilişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

YAZIŞMA ADRESİ
Edirne Merkez

TELEFON
05442513566

E-POSTA ADRESİ
gumbuz@gumbuz.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Sungu Erdem Günaltay
sungu@gumbuz.com

HUKUKİ SORUMLU
Yusuf Konca
yusufkonca@gumbuz.com

MALİ MÜŞAVİR
Yusuf Konca
yusufkonca@gumbuz.com

EDİTÖRLER

Başak Arya Gençler
arya@gumbuz.com

Dilara Gül
dilara@gumbuz.com

Aleyna Alkan
aleyna@gumbuz.com

Ecren Çelik
ecren@gumbuz.com

Ferzin Çiçek
ferzin@gumbuz.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Mehmet Emir Sancaktar
emir@gumbuz.com

YAZILIM
Sungu Erdem Günaltay
sungu@gumbuz.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bulten@gumbuz.com

SERVİS SAĞLAYICISI
Guzel Hosting Bilişim Yayıncılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

Gizlilik

© Copyrigth 2019 gumbuz.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gumbuz.com’a aittir.  gumbuz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar gumbuz.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www. gumbuz.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gumbuz.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the gumbuz.com. However, sometimes the gumbuz.com uses third parties to process your information. gumbuz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the gumbuz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the gumbuz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the gumbuz.com and its services. When you use gumbuz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the gumbuz.com cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

 

 

 

Başa dön tuşu
css.php
Yazı Tipi
Renk Değiştir
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün