E-dergi

Gumbuz yönetimi olarak ilk e-dergimizi çıkarma kararı aldık. E-dergimize içerik paylaşmak isteyen herkes katılabilir. Herhangi bir tür farketmez. İsteyen şiirini isteyen resmini isteyen kendi yaptığı bulmacaları bize yollayabilir. Ayrıca işletmeler için  dergimizde reklam yeri ayırdık ona da bu formdan talebinizi gönderebilirsiniz.

Dosya gönderme türü olarak: word, pdf, png, jpg formatına ve videolar için linklere izin vardır.

Ayrıca yazınıza eklemek istediğiniz videolar varsa bunlar e-dergiye QR kod ile eklenecektir. Linklerini yazınızın neresinde olmasını istyorsanız o kısımlara bırakmanız yeterlidir (Videolar incelencektir ve değerlendirilecektir.).

Not: Yazdıklarınız size ait olmalı yoksa kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Not: Din, ekonomi ve siyaset ile ilgili içerikler dergiye kabul edilmeyecektir.

İçeriğiniz ya da firmanız e-dergimizde yayınlanması için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki şablona uygun bir şekilde edergi@gumbuz.com adresine mail atmanız.

Şablon:

Ad-Soyad:

Firma Adı(Kurumsal için):

Telefon Numaranız(Zorunlu değil):

E-posta Adresiniz:

Dosya: (PSD, PDF, DOC, DOCX, DOX, PNG, JPG Formatında olması gerekmektedir.)

Bunları uygun biçimde verilen adrese gönderdikten sonra uygunluğu kontrol edilip e-dergide yayınlanacak. E-dergimizin yayınlandığında anında haberdar olmak için sağ alttaki kırmızı butona tıklayıp bildirimleri açabilir ya da sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Sevgilerimizle..

Gumbuz Yönetimi