e
sv

Don’t just read it, mean it!

66 Okunma — 28 Temmuz 2020 19:14
avatar

Başak Arya Gençler

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tekrar selamlar! Bugün gündemimizde bir kitap, dizi vb. Yok. Bugün gündemdeyim. Sana bir şey söylemek istiyorum, çünkü bağırsaklarımı dökmezsem sinir krizi geçireceğim.

 

İnsanlar yargısız infazlar yaparak bunun üstünde olduklarını düşünüyorlar. Fakat işin acı veren kısmını deneyimledikten sonra bunun tam tersini buluyorlar.

 

Kızgın bir kalkan zarar verir. Hayattaki bir şeyle ilgili sorunlarınız mı var? Onu uzağa fırlat. Yeni bir tane alacaksınız.

 

Biri seni yıpranmış mı? İlk konuşma. Bu hayatınızdakidir, attığınız anda satılır – satılır, Letgo ile çok kolay satılır! (ne, şaka yok mu?)

Yaşam için minnettar olmalıyız. Hayatınızda sizi kıskanan (kötü bir şekilde) varsa, hemen çizin! Yıllarından çalmasın. En azından kafan rahat. Hiçbir şey için asla geç değildir ve asla kimseye bir şey kanıtlamanız gerekmez. İnsanların söylediklerini önemsememelisin. Kötülük mü? Oh aldırma. Önemli olan sizi gerçek ilgiyle dinleyen insanlar. Önemli olan söylediklerine inanan insanlar. Gerisi zaten diğer kategoride. Bunun amaçlanmadığını biliyorum, ama insanların ne dediğini umursamıyorum. Çünkü çoğu insan, Bak, ben buyum. Ben değilim, ben de öyle. Önemli olan kim olman değil, kim olman gerektiğidir.

Love the people who love you in return. Love people who don’t hold grudges. Love people who aren’t sneaky. Cherish the people who are worthy of your heart. Remember, nothing is worth more than you. People like to wear masks and lie. After a while, they believe their own lies and try to convince you. Don’t be fooled, it’s a disease. His lies are coming out in the future anyway. For example, he could introduce someone to you as his girlfriend. Be careful, that kid may not even know what’s going on. Don’t believe anyone blindly.

 

 

 

Life tests you sometimes. It monitors your reactions when an incident occurs. They say the one who runs in anger sits in harm’s way. Never judge others by what you hear from instant anger and imprecise sources. Or you’ll end up regretting it.

 

Kendiniz güzel görünüyorsunuz. Ve son olarak, unutmayın! Sadece kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Siz ve aileniz neyin doğru olduğunu biliyorsanız, bu yabancıların işi değildir!

 

Evet, bu bir konuşma parçasıydı. Aşağıdaki yorumlarınızı bekliyorum. Hepinizi çok öpüyorum. Görüşürüz…

 

xoxo- Başak Arya Gençler

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
benzer içeriklerBENZER İÇERİKLER