e
sv

Dizi Önerisi: High Seas (Spoilersız)

avatar

Sungu Erdem

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hola a todos, yani herkese merhaba. Bugün sizlere beni büyüleyen bir diziden bahsedeceğim. Açıkçası bugün oturup netflix e bakmasam dizinin yeni sezonunun yayınlandığından haberim olmayacaktı. Birde baktım ki yeni sezon gelmiş hemen oturup sezonu bitirdim ve siz değerli okurlarımız için bir yazı yazmak için kolları sıvadım.

Dizimizin iki sezonu Fernando Fábregas sahibi olduğu gemiye binen 2 kız kardeş olan Eva ve Carolina Villanueva’nın İspanya’dan Brezilya’ya giderken yaşadıkları gizemli yolculuk anlatıyor. Geminin sahibi olan Fernando Fábregas, aynı zamanda Carolina Villanueva’nın da nişanlısıdır. İspanyol yapımı olan bu dizi, ilk iki sezonda kullanılan soundtracklerini özellikle çok beğendim. Özellikle Eva Villanueva bana göre dizinin en iyi karakteri. İçerisinde birçok gizemli ölümlerin yaşandığı, değişik hikayelerin geçtiği sürükleyici dizi 2020 yılı ile birlikte bir sezon daha çıkardı.

Üçüncü sezonunda ise Dünya’da ki güncel olan Covid-19 salgınını ele almış. 6 Bölümden oluşan 3.sezonda Fernando, Carolina ve Eva gemiyle bu sefer Arjantin’den Meksika’ya gitmek için hazırlık yaparlar fakat gemiye ölümcül bir virüs taşıyan bir kişi biner ve iş yine gizemli bir hale gelir. Eva bir istihbarat ajanı olan Fabio ile bu kişiyi bulmaya çalışır ve olaylar gelişmeye başlar.

Gizem veya İspanyol dizilerini beğeniyorsanız bu dizi tam size göre. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Okudunuz için grecias (teşekkür ederim).

Siz bu diziyi izlediğiniz mi ? İzlediyseniz yorumlarınızı aşağıda belirtebilirsiniz.

Sizlere son sezonun tanıtımını bırakıyorum: